Google arama ağı reklamlarında haritalar dahil tüm sonuçların en üstünde çıkarsınız.

Günümüzde hızla yayılan Google Adwords reklamları; nakliyat firmaları, halı yıkamacılar, temizlik şirketleri, turizm işletmeleri, öğrenci yurtları, tamir servisleri, çilingirler hatta taksi durakları gibi yüzlerce sektör tarafından kullanılmaya başlandı. Başlangıçta büyük şehirler de sıkça kullanılan Google Adwords Reklamları artık akıllı telefonların da yaygınlaşmasıyla tüm şehirlerde kullanılıyor ve reklam verenlerine büyük bir katkı sağlıyor.

Genellikle aracı reklam ajansları tarafından verilen Google Reklam hizmetlerini ajanslara ihtiyacınız olmadan kendiniz de alabilirsiniz.  Ajanslar büyük bütçeli işletmeler için kesinlikle gerekli olsalar da küçük işletmeler için pahalı gelebilmektedirler.

Eğer bir ajansla çalışmak ve her ay komisyon ödemek istemiyorsanız kendi reklam kampanyanızı kolaylıkla yönetebileceğinizi bilmelisiniz.

Bizim bu konuda ki hizmetimiz reklam kampanyanızı kaliteli bir şekilde kurmak ve en verimli şekline getirmektir. Google reklamları konusunda detaylı bilgi almak için 0(850) 304 26 92 ve 0(537) 526 13 91 nolu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.